Transport wież wiatrowych

Transport specjalny wież wiatrowych na terenie całej Polski

Projekt Stargard Szczeciński – 2010

We wrześniu 2010 roku zakończyliśmy realizację II projektu transportowego wież wiatrowych w okolicach Stargardu Szczecińskiego (gmina Tychowo) dla duńskiej firmy BMT. Projekt obejmował organizację transportu specjalnego piętnastu kompletów wież wiatrowych firmy SIEMENS. Realizacja trwała dziewięć tygodni i przebiegała bez zastrzeżeń zleceniodawcy, kończąc się w planowanym terminie.

Projekt Słupsk – 2013

W październiku 2013 roku zakończyliśmy III projekt transportu wież wiatrowych w okolicach Słupska (gmina Kobylnica). Projekt obejmował organizację transportu ponadgabarytowego osiemnastu kompletów wież wiatrowych firmy SIEMENS. Współpraca z duńską firmą BMT przebiegła bez zastrzeżeń. Kontrahent był niezwykle zadowolony z pełnego profesjonalizmu, jak też wysokiej jakości świadczonych usług.

3

 

Projekt Suwałki – 2009

Na przełomie pierwszego i drugiego półrocza 2009 roku przewoziliśmy największe w Polsce wieże wiatrowe marki SIEMENS na zlecenie duńskiej firmy transportowej BMT. Transport specjalny wież wiatrowych odbywał się z portu morskiego w Kłajpedzie na Litwie przez przejście graniczne Budzisko do punktów docelowych w pobliżu Suwałk (Biała Woda, Żywa Woda, Jeleniewo). Stawianych było osiemnaście wież wiatrowych o wysokości 143 m. Projekt trwał dziesięć tygodni i zakończył się pełnym sukcesem. Park Wiatrowy Suwałki został oficjalnie otwarty 26 października 2009 roku.